استخدام نویسنده پایان نامه

استخدام نویسنده پایان نامه (استخدام پایان نامه نویس) در وب ترنس به صورت روتین صورت می پذیرد. نیاز مبرم به پایان نامه نویس ماهر و مجرب داریم. اگر در این رسته شغلی (حوزه کاری) توانایی فعالیت دارید، لطفا فرم همکاری را تکمیل نمایید. چهار رکن اساسی جهت استخدام پایان نامه نویس در مرکز وجود دارد. اگر توانایی رعایت هر ۴ مورد را دارید ترافیک کاری تان همواره در بالاترین سطح قرار خواهد داشت. این چهار مورد در مشغول به کار شدن نویسنده تز عبارتند از :

 1. ارائه موضوع ناب و کارآمد و بروز برای رساله
 2. استخراج مقاله علمی – پژوهشی از تز (پایان نامه)
 3. ارائه آموزش به مشتری جهت دفاع از تز (رساله)
 4. توانایی آنالیز و تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارهای مرتبط (مثال : SPSS، MATLAB و …)

تکمیل فرم استخدام پایان نامه

لطفا جهت استخدام و آغاز به کار در مرکز وب ترنس، فرم ذیل را تکمیل نمایید : فرم استخدام (کلیک کنید.)

 

استخدام نویسنده پایان نامه

نحوه نگارش پایان نامه (Thesis writing)

در نوشتن یک پایان نامه، اولین قدم طرح یک سوال و پاسخگویی به آن است. اگر بتوانید پرسشی کاربردی و کلیدی را مطرح کنید به راحتی می توانید مراحل مختلف پایان نامه نویسی را طی کنید. اگر به عنوان نویسنده پایان نامه، قصد استخدام و همکاری را دارید، مطالب این بخش را با دقت مطالعه کنید. مهم ترین مراحل در نگارش یک پایان نامه به شرح زیر است :

 1. انتخاب موضوع (طرح سوال)
 2. منابع تحقیقی و پژوهشی خود را لیست کنید.
 3. برنامه مرتبط با رئوس مطالب را پیاده کنید.
 4. شروع پروسه نوشتن پایان نامه تا مرحله تکمیل نگارش پایان نامه

برای اینکه تصویر درست و کارآمدی از نگارش پایان نامه در ذهن تان شکل گیرد، پایان نامه هایی که در رشته های مختلف، منتشر شده است را بررسی کنید. نکات مهم در نحوه نگارش پایان نامه (کارشناسی – کارشناسی ارشد) :

مراحل مختلف در نگارش یک پایان نامه تخصصی (Thesis writing)
انتخاب موضوع مناسب در حوزه ای که علاقه مند هستید فکر کنید.
سوال مناسبی برای پایان نامه انتخاب کنید.
تحقیق و پژوهش تان را آغاز کنید.
عضو یا اعضای تیم تان را مشخص کنید.
تعیین مراجع و منابع پژوهش مجله های تحقیقی و پژوهشی مرتبط را با دقت بررسی کنید.
مراجع و منابع مهم را در مراحل اولیه مشخص کنید.
منابع و مراجع معتبر مکمل را با بررسی دقیق تعیین کنید.
منابع و مراجع پژوهش را مشخص و جهت درج در ابتدا یا انتهای پایان نامه لیست کنید.
برنامه ریزی مدون برای رئوس مطالب ایده پردازی پایان نامه بایستی با دقت و جزئیات تشریح شود.
رئوس مطالب و شمای کلی پروژه را آماده کنید.
لیست آنچه می بایست در متن پایان نامه وارد کنید.
(صفحه عنوان و امضا- فهرست مقاله ها- مقدمه – چهارچوب اصلی- نتیجه-کتاب نامه – ضمایم)
تکمیل پروسه نوشتن پایان نامه تهیه برنامه دقیق کاری کلی
تعیین برنامه های کاری روزانه
مقدمه پایان نامه را با شکیبایی بنویسید.
هر بخش را پس از پایان، مجدد بررسی نمایید.
نهایی سازی مرحله نوشتن پایان نامه پیش نویس پایان نامه را با قوانین و ضوابط دانشگاه منطبق نمایید.
تمامی پایان نامه را به صورت دقیق پایش و بازبینی نمایید.
خود را برای دفاع از پایان نامه تان آماده کنید.
تز مربوطه را تهیه و ارائه دهید.

آموزش پایان نامه نویسی (نگارش اینترنتی – آنلاین)

این بخش را بیشتر متقاضیان استخدام به عنوان نویسنده پایان نامه یا پایان نامه نویس مطالعه می کنند. اما ارائه توضیحات بیشتر ضرری ندارد. حداقل متقاضیانی که در این عرضه تجارت کمتری دارند، می توانند به اطلاعات بیشتری دسترسی داشته باشند.

امروزه، در اکثر مراکز آموزش عالی (دانشگاه های مطرح دنیا – کالج ها) اخذ مدارج دانشگاهی ارشد و دکترا نیازمند انجام و ارائه کار پژوهشی در قالب تز (thesis) است. دانشجو باید هم کار پژوهشی معتبر و مستندی انجام دهد، هم پژوهش خود را در قالب جلسه دفاع ارائه دهد. تز دانشجو، ماحصل تلاش وی بوده و اثری ماندگار است.

آموزش پایان نامه نویسی در وب ترنس در بخشی جداگانه شرح داده شده است. در جدول بالا مراحل آغاز و پایان یک کار تحقیقی آمده است. مهم ترین بخش همان مرحله اول نوشتن است. به نکته زیر توجه کنید :

 • بهترین موضوع یا موضوعات، آنهایی هستند که بتوانند به نیازی پاسخ داده و مشکل بزرگی را حل کنند.

بنابراین، در درجه بندی سطح تز های ارائه شده، مثمر ثمر واقع شدن حاصل پژوهش بسیار مهم است. اگر می خواهید به عنوان پایان نامه نویس استخدام شوید، بایستی این مساله را در نظر بگیرید. وب ترنس به ماحصل تلاش ما ارزش بسیاری قائل است. مطمئنا، حق الزحمه ای که تعیین می گردد رقابتی بوده و رضایت نویسنده را جلب می کند.

بهتر است به دنبال مشکلاتی بگردید که تا کنون راه حلی برای شان ارائه نشده است. اگر توانستید مشکل یابی کنید سخت ترین مرحله را پشت سر گذاشته اید. پس از یافتن موضوع پایان نامه، می بایست از تکراری نبودن تحقیق یا پژوهش مان مطمئن شویم. امکان دارد محققین داخلی یا خارجی موضوع را قبلا انتخاب و در موردش به تحقیق و پژوهش پرداخته اند. بهتر است منابع داخلی و خارجی را با دقت بررسی کنید. برای جستجو می توانید به چهار منبع داخلی زیر مراجعه کنید :

ایرانداک جهاد دانشگاهی SIKA سیمرغ (نوسا)

اگر بتوانید با زاویه دیدی منتقدانه تحقیق را پیش ببرید، حاصل کارتان ارزشمند خواهد بود. اینکه به تمامی مسائل پیرامون یک مشکل با دیدی منتقدانه بنگرید و مساله را حلاجی کنید، بسیار مهم است.

چطور یک پایان نامه (تز – رساله) می تواند دانشجو را به موفقیت برساند؟

پاسخ این سوال ساده است. روی پایان نامه ای کار کنید که بتواند به مشکل بزرگی پاسخ دهد. در کنفرانس تان اساتید، با مطالعه موضوع، اشتیاق پیگیری محتوا را داشته باشند. اگر نتیجه پایان نامه نیز توانایی حل مشکل را داشت شما به موفقیت بزرگی دست یافته اید. می توانید در هر مرکز و مجمع علمی حضور داشته باشید. در بسیاری از موارد، تزهای موفق نویسنده رساله را به موفقیت شغلی چشمگیری رسانده اند.

هزینه نوشتن پایان نامه (قیمت پایان نامه نویسی)

قبل از اینکه در خصوص هزینه پایان نامه نویسی و قیمت آن صحبت کنیم می بایست به یک موضوع مهم اشاره کنیم.

قبل از راه اندازی یکی از دانشگاهی خصوصی در ایران، هر که مدرک ارشد و دکترا داشت مملو از دانش و سواد بود. به مرور زمان تسهیل ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر و نبود استاد مجرب به تعداد کافی از کیفیت تحصیلی کاست. از سوی دیگر، تحریم های نابودگری نیز جهت جلوگیری از دسترسی به منابع علمی برای دانشجویان و اساتید وضع شد. به گونه ای که در عرض چند سال، تعداد زیادی وارد مقاطع ارشد و دکترا شدند.

استخدام نویسنده پایان نامه

این روزها ارائه تز و رساله صرفا توسط دانشجویان با سواد و صاحب دانش انجام می شود. اکثر دانشجویان سواد تحقیقاتی ندارند. جالب است بدانید برخی مشتریانی که با پشتیبانی وب ترنس تماس می گیرند در طول عمر خود تحقیقی انجام نداده اند. چه انتظاری داریم که بتوانند یک تز یا رساله تخصصی ارائه دهند؟!

نوشتن پایان نامه یا کار پایان نامه نویسی به دو رکن مهم وابسته است :

 1. داشتن دانش بالا – علم روز در رشته تخصصی
 2. تسلط کامل و جامع به زبان انگلیسی و ابزارهای تحقیقی

اگر دانشجویی اینها را ندارد به فکر تحقیق نباشد. به همین دلیل است که تقاضا برای خرید تز افزایش چشمگیری یافته است. این واقعیت را هم بگوییم که تنها ایران دچار این وضع نیست. شنیده ها حاکی از این است که در کشور چین نیز وضعیت مشابهی وجود دارد.

قیمت گذاری برای تز در حالت کلی توافقی است. مشتری می بایست رضایت پایان نامه نویس را جلب کند. به این مساله نیز دقت کنید که نگارش تز مقطع فوق لیسانس یا مقطع دکترا نیز تفاوت دارد. در مقطع دکترا ارائه رساله دشوار تر است. قیمت عرف نوشتن تز به شرح زیر است :

 • پایان نامه سطح پایین : ۱ تا ۲ میلیون تومان
 • پایان نامه سطح متوسط : ۲ تا ۵ میلیون تومان
 • پایان نامه سطح بالا : ۵ تا ۱۰ میلیون تومان

سطح بندی نیز بر اساس میزان وفور تحقیق در موضوع پیشنهادی است. همچنین مدت زمان صرف شده و حجم داده های مورد نیاز و پروسه آنالیز و نتیجه گیری نیز در قیمت گذاری دخیل است.

پایان نامه کارشناسی ارشد (نکات مهم در نگارش)

نکات مهمی در نوشتن یک رساله وجود دارد. هر چه توضیح دهیم همچنان جای بحث و گفتگو هست. یکی از اشتباهات دانشجویان در پایان نامه نویسی این است که نوشتن را از بخش های دشوار شروع می کنند. این کار صحیح نیست. شما بایستی توانایی مدیریت دقیق و صحیح زمان و انرژی تان را داشته باشید. مطابق آنچه اساتید برجسته دانشگاهی می گویند: ” می بایست نوشتن رساله را از بخش های آسان آن شروع کرد”.

استخدام نویسنده پایان نامه

نگارش تز را از جنبه روانی نیز بررسی کنید. اگر در همان ابتدای امر خود را درگیر پیچیده ترین مسائل تحقیق کنید، بار منفی سنگینی را متحمل خواهید شد. دقت کنید که هدف های یک رساله با توجه به مقطع تحصیلی (ارشد یا دکترا) تفاوت دارد. در تصدیق سخن فوق، یک تز مقطع فوق لیسانس برای تصدیق یکی از موارد زیر ارائه می شود:

 • تهیه مدرک یا سندی که گواه بر توانایی دانشجو در انجام تحقیق و پژوهش باشد.
 • نمایانگر این واقعیت باشد که دانشجو محتوا را مطالعه نموده و به خوبی درک کرده است.
 • مبین سازد که دانشجو شخصا تحقیق اصلی را انجام داده است.

اما در تز دکترا (PHD THESIS) قضیه به کلی فرق می کند. در رساله دکترا، انتظار اساتید از دانشجویان این است که تحقیق شان، گامی موثر در پیشبرد علم و حل مشکلات باشد. بنابراین، سطح دشواری پایان نامه نویسی بر اساس مقطع تحصیلی نیز متفاوت است.

قابل توجه متقاضیان کار پایان نامه نویسی :

نوشتن یک مقاله یا نوشتن یک رساله / تز متفاوت است. مهم ترین موارد تفاوت به شرح زیر است :

 • پایان نامه در واقع یک مرجع و منبع است. درحالیکه مقاله به سایر منابع ارجاع می دهد.
 • پایان نامه همانند یک کتاب است که دارای بخشی هایی نظیر فصل ها و … است.
 • مقاله روی یک موضوع متمرکز می شود. اما در پایان نامه امکان دارد به چند موضوع پرداخته شود.
 • حجم تعداد کلمات مقاله و صفحات آن محدود است. پایان نامه حجم بسیار زیادی دارد.
 • خوانندگان یک پایان نامه تنها داوران هستند. مقاله را طیف وسیعی از مخاطبان می خوانند.

بنابراین، لزوما اگر نویسنده ای مقاله های نابی می نویسد، حمل بر این معنی نشود که حتما پایان نامه نویس قهاریست. اما یک پایان نامه نویس حرفه ای، به راحتی می تواند یک مقاله نویس ماهر باشد.

در نگارش تز / رساله، بایستی فرمت / قالب (Fromat – Template – Theme) الگو رعایت شود. رعایت قطع هر صفحه، قلم، اندازه حاشیه ها، فاصله خط ها و … الزامیست. در صورتی که فرمت پایان نامه با آنچه موسسه یا مرکز آموزشی مورد نظر، به عنوان الگو تعیین کرده است تفاوت داشته باشد، امکان دارد رساله رد شود. صفحه بندی پایان نامه در ابتدا دشوار است زیرا در هر مرحله امکان افزایش و تغییر ترتیب صفحات و حجم هر صفحه وجود دارد. در حالت کلی یک رساله / تز می بایست شامل بخش های زیر باشد :

 • صفحه اول (صفحه عنوان تز)
 • درج متن مرتبط با حق چاپ و حق مالکیت معنوی اثر
 • طرح اجمالی از شیوه و روش پژوهش نویسنده
 • جدولی شامل لیست محتویات پایان نامه
 • ارائه لیست دقیق تمامی اشکال
 • ارائه لیست کامل تمامی جدول ها و نمودار ها
 • خلاصه پایان نامه

توضیه می شود نمونه پایان نامه (کارشناسی – کارشناسی ارشد) دانلود کنید. با دقت نمونه پایان نامه های لیسانس و فوق لیسانس و دکترا را بررسی کنید. بدین ترتیب با سطح علمی پژوهش ها آشنا می شوید. با سلایق اساتید برجسته و داوران آشنا می شوید. همچنین متوجه خواهید شد که حجم متعارف پایان نامه ها چقدر است.

پایان نامه نویس ها با دشواری کار و اهمیت مدیریت زمان و انرژی آشنا هستند. توصیه ما این است که نگارش رساله را خیلی سریع آغاز کنید. زمان بسیار مهم است. پس از اینکه بخش های مختلف را مشخص کردید برای هر بخش مدت زمان مشخصی را تعیین کنید. همچنین زمان مازادی را در نظر داشته باشید که اگر حادثه فورسی پیش آمد یا بخشی بیشتر زمان برد، از برنامه عقب نیافتید.

نکته بسیار مهم :

 1. همزمان با آغاز مطالعه، تحقیق و پژوهش نوشتن تز (thesis) را شروع کنید.

توجه داشته باشید که در ابتدا انرژی و افکار مثبت بیشتری دارید. به مرور زمان امکان تحمیل فشار روحی و روانی و خستگی و کلنجار رفتن با افکار منفی وجود دارد. بنابراین از همان ابتدای پذیرش یک پروژه، نگارش را شروع کنید.

از دست نویسی خودداری کنید. تمامی آنچه به عنوان حاصل تحقیق و مطالعه دارید را تایپ کنید. در مرحله ویرایش و جمع بندی، در اختیار داشتن فایل تایپ شده متن تز سرعت پایش را افزایش می دهد. به نکات مهم دستور زبانی دقت ویژه ای داشته باشید. اشکالات در این مرحله می تواند زمان شما را بگیرد.

انجام فوری پایان نامه – نگارش فوری

نوشتن فوری پایان نامه سرویسی است با هزینه بالا. اگر دانشجو در انتهای ترم های دوم و سوم برای تهیه پروپوزال اش اقدام کند مشکلات بزرگی گریبانگیر می شود. ذکر این مطلب در این بخش به این دلیل است که هم پایان نامه نویس و هم دانشجویی که مشتری این سرویس است با مشکلات نویسندگی فوری رساله و تز کم و بیش آشنا شود.

موضوع انتخابی را استاد مربوطه بایستی تایید کند. حداقل بایستی با دو یا سه استاد در خصوص موضوع مشورت کنید. اطمینان حاصل کنید که زمان و انرژی و هزینه تان هدر نمی رود. جهت آغاز فوری نگارش رساله، تهیه پروپوزال و دریافت تاییدیه اساتید مربوطه الزامیست.

استخدام نویسنده پایان نامه

نگارش رساله ، همانند ترجمه یا نوشتن یک مقاله نیست. نیاز به طی کردن مراحل مشخصی دارد. حجم کار بالاست. بنابراین، کوچک ترین سهوها و وقت کشی ها، به ضرر دانشجو تمام خواهد شد. به این مساله نیز واقف باشید که نوشتن فوری یک پایان نامه کار بسیار دشوار و پر استرسی است. حق الزحمه نویسندگی فوری (در برخی رشته ها نویسندگی گروهی) متناسب با نوع درخواست تعیین می شود. اگر پرپوزال ارائه شده در شورای تخصصی گروه تصویب شود، نسبت به اخذ مجوز دفاع اقدام می گردد. دانشجو پس از ۶ ماه حق و اجازه دفاع دارد.

در این مرحله اگر پروپوزال دارای نقص باشد، مجوز دفاع از پایان نامه داده نمی شود. همین مساله زمینه ساز بروز تاخیر است. دانشجو بایستی دوباره با رفع نقص های گرفته شده، پورپوزال ادیت شده را ارائه دهد تا بتواند مجوز را اخذ کند.همچنین برنامه های ترمی دانشگاه ها را نیز مد نظر داشته باشید. سپری شدن این شش ماه بایستی به گونه ای باشد که بتوان در برنامه ترمی این دفاع را نهایی کرد.

از سوی دیگر بایستی ۴۵ روز پیش از جلسه دفاع، برگه اعلام آمادگی برای دفاع را به واحد پژوهش تحویل داد. بنابراین اگر نویسنده از تجربه و مهارت لازم برخوردار نباشد، کار از ریشه خراب خواهد شد. صائب تبریزی در دیوان اشعارش اینگونه می گوید :

 1. چون گذارد خشت اول بر زمین معمار کج –    گر رساند بر فلک، باشد همان دیوار کج

از سوی دیگر، دانشجو می بایست ۶ تا ۷ هفته پیش از جلسه دفاع، تاریخ و مکان و ساعت برگزاری جلسه دفاع را اطلاع رسانی کند. مدیران گروه و اساتید راهنما نیز می بایست تطابق آیین آموزش نگارش پایان نامه ها را بررسی نموده و تایید نمایند.این خود زمان بر است. سپس، دانشجو ۱ جلد از رساله را به تایید استادان راهنما و مشاور می رساند.این نسخه را ۶ تا ۷ هفته پیش از جلسه دفاع در اختیار داور می گذارد.

در بخش استخدام نیز نویسندگان را دسته بندی می کنیم. نویسندگان با تجربه بیشتر و مهارت بالا را به پروژه های فوری تخصیص می دهیم. در هر صورت اگر وب ترنس پروژه ای را به صورت فوری بپذیرد، تحویل آن به موقع خواهد بود.

جستجوی پایان نامه (آنلاین و فوری )

استعلام موضوع پایان نامه بسیار مهم است. اگر بتوانید موضوعی ناب و بکر را انتخاب کنید موفقیت چشمگیری در انتظار شماست. در هر صورت شما زمان مشخصی را صرف خواهید کرد. این زمان از جیب شما خرج می شود. بهتر است زمان تان را صرف موضوعات ضعیف نکنید. می توانید به جستجوی پایان نامه های دانشگاه تهران بپردازید. ببینید که کدام موضوعات بیشتر انتخاب شده اند. حجم مطلب یک گروه موضوعی برای هر پایان نامه چند صفحه است. به دنبال موضوعات همسو و هم خانواده بگردید. سایت های دانشگاه های بسیاری پایان نامه ها را در اختیار تان می گذارند. خصوصا تعداد پایان نامه های دانشگاه آزاد بسیار است. این پایان نامه ها را دانلود کرده و بررسی کنید.

دانلود اکثر پایان نامه های دانشگاه تهران رایگان است. به دنبال پایان نامه رایگان باشید. می توایند از ایران داک دانلود پایان نامه رایگان داشته باشید. به سیستم کدینگ پایان نامه دانشگاه آزاد نیز توجه کنید.

استخدام محقق و پژوهشگر

 • استخدام مشاور پایان نامه

وب ترنس به عنوان مرکزی خدماتی به سرویس رسانی می پردازد. در بخش نگارش مقاله و پایان نامه، ظرفیت کاری بالاست. تعداد درخواست ها زیاد است. استخدام محقق و پژوهشگر و همچنین استخدام مشاور پایان نامه، با شرایط کاری مناسب انجام می شود. در واقع محقق یا پژوهشگر به عنوان پایان نامه نویس و مشاور پایان نامه، استخدام می شود.

ردیف کاری : شرایط و ویژگی های مورد نظر امتیازات شغلی : ساعت کاری میزان حقوق :
استخدام پایان نامه نویس

استخدام محقق

استخدام پژوهشگر

استخدام مشاور پایان نامه

مقطع تحصیلی : ارشد و دکترا تامین ترافیک کاری مداوم

حمایت حقوقی موسسه

پرداخت آنی حقوق – نقدی

امکان برگزاری کلاس آموزشی

دور کاری (آنلاین – اینترنتی)

امکان فعالیت حضوری

تدریس آنلاین – از راه دور

تدریس حضوری با تامین فضا

راه اندازی سایت مجزا

ارائه راهکارهای تبلیغی

برندسازی و گسترش کار

قراردادی توافقی – نقدی
مشاوره، تالیف، تحقیق، پژوهش و نگارش پایان نامه
تسلط به زبان انگلیسی و فارسی (سواد ادبیاتی قوی)
نظم کاری بالا – مدیریت بهینه زمان و برنامه ریزی دقیق
آشنایی کامل و تسلط به شیوه های تحقیق و نگارش علمی
تخصص در رشته دانشگاهی مربوطه و ارائه نمونه کار
صداقت کاری و حسن نیت در کار و رعایت امانت داری
تعهد به عدم انتشار محتوای پایان نامه و فروش به غیر
احترام به حقوق مشتری و رعایت و پیاده سازی سلیقه وی
محاسبه قیمت متعارف – دریافت حقوق منصفانه
محترم شمردن حقوق مرکز و سیاست های خدماتی مرکز
تسلط به تمامی ابزارهای تحقیق و پژوهش و تحلیل …
تسلط به مباحث مرتبط با فعالیت اینترنتی (کار آنلاین)

پروپوزال نویسی برای پایان نامه (PROPOSAL)

پروپوزال (proposal) لغتی انگلیسی است. معنی پروپوزال، پیشنهاد، نقشه، طرح، نقشه کلی و شمای کلی از یک فعالیت (پژوهش یا تحقیق) است. در واقع برای آغاز هر کاری می بایست یک تصویر کلی و طرح ملموس از آن داشته باشید. پرپوزال در واقع ماکت آن چیزی است که قرار است به شکل جامع و کامل ارائه گردد. هر چه نوشتن پروپوزال دقیق تر و با جزئیات بیشتری باشد، روند پژوهش سریع تر و آسان تر می شود. همچنین در زمان نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهد شد.

خصوصا در مقطع دکترا، ارائه پروپوزال بسیار بسیار مهم است. پروپوزال نقشه اولیه ای است که هدف / اهداف و فعالیت های شما را ترسیم می کند. داور و استاد و مشاور با بررسی پروپوزال رساله، آن را مناسب یا نامناسب اعلام می کند. بنابراین در زمان و انرژی و هزینه شما صرفه جویی کلانی خواهد شد. اصول نگارش پروپوزال نیز بسیار مهم است. در نوشتن پروپوزال به الگوی ارائه شده از سوی مرکز آموزشی رجوع شود. مهم ترین مراحل و بخش های نگارش پروپوزال به شرح زیر است :

 1. انتخاب موضوع : یافتن موضوعی بکر و ناب
 2. تعیین عنوان دقیق و مناسب برای موضوع پایان نامه
 3. بیان مساله : بیان اجمالی و مفید هدف پژوهش و تحقیق
 4. شرح ابزار و منابع جمع آوری و آنالیز / تحلیل اطلاعات رساله
 5. پیشینه پژوهش : بررسی سابقه پژوهش پیرامون موضوع انتخابی
 6. بیان صریح و روشن اهداف پژوهش : بیان اهداف کلی و جزئی پژوهش
 7. شرح نوع تحقیق : اساس و فرآیند و زمان اجرا و نتایج و … تشریح شود.
 8. پرسش های پژوهش : پرسش های کاربردی و شفافی در تز پاسخ داده شود.
 9. بیان فرضیه : بیان شفاف و روشن پیش فرض ها و حدس های پژوهشگر در تز
 10. تعریف لغات و کلمات، اعلان متغیرهای اندازه گیری شده و نحوه ارزیابی و اندازه گیری آنها
 11. اعلان و بیان دقیق جامعه تحقیق : تعیین دقیق جامعه تحقیق، تعیین دقیق شاخصه انتخاب نمونه و …
 12. بیان نمونه تحقیق : روش نمونه گیری و اندازه گیری و چگونگی گزینش و …
 13. محیط پژوهش : بیان صریح و واضح محیط انتخابی
 14. تعیین دقیق روش پژوهش
 15. پرسشنامه : شاخصه های ابزار جمع آوری اطلاعات
 16. کاربرد نتایج پژوهش
 17. موانع و محدودیت های پژوهش – مشکلات پیش روی محقق
 18. فهرست منابع و مآخذ
 19. پیش بینی مهلت زمانی مورد نیاز برای انجام پژوهش
 20. جدول و لیست تعیین و محاسبه مخارج و هزینه های پژوهش

هزینه نوشتن پروپوزال پایان نامه به صورت توافقی مشخص می شود. قیمت پروپوزال نویسی بر اساس پیشنهاد مشاور یا نویسنده اعلام می شود. موسسه برای انجام پایان نامه و دریافت سفارش پایان نامه، می بایست رضایت نویسنده را جلب کند. ثبت سفارش پایان نامه و پذیرش هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا، منوط به پذیرش پرپوزال است. هزینه انجام پروپوزال ماسوای هزینه نگارش رساله است.

سوال کابر : لطفا در خصوص نحوه نگارش پایان نامه دانشگاه تهران راهنمایی کنید.

نحوه نوشتن تز مشخص است. دستورالعمل کامل نحوه نوشتن رساله در دفترچه همکاری نویسندگان درج گردیده است.

سوال کاربر : امکان دارد نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی دانشگاه آزاد را ارائه دهید.

در این بخش به صورت اجمالی راهنمای نوشتن و بخش های مختلف یک رساله بیان شده است.

سوال کاربر : دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم، لطفا در خصوص نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی راهنمایی کنید.

پایان نامه های کارشناسی ساده تر هستند. جهت دریافت مشاوره با پشتیبانی مرکز تماس حاصل فرمایید.

سوال کاربر : مطلبی در خصوص آموزش نوشتن پایان نامه در word دارید؟

در این خصوص نیازی به ارائه محتوای زیاد نیست. اگر منظور نحوه قطع بندی و صفحه آرایی است می بایست به مطالب آموزشی مرتبط رجوع کنید.

سوال کاربر : لطفا نمونه پایان نامه کارشناسی ارائه کنید تا کیفیت را بررسی کنیم.

لطفا از بخش نمونه پایان نامه کارشناسی و ارشد و دکترا بازدید نمایید. انتشار پایان نامه منوط به کسب اجازه از صاحب اثر می باشد.

سوال کاربر : آیا برنامه ای برای آموزش پایان نامه نویسی دارید؟

برنامه خاصی وجود ندارد! پایان نامه محتوایی یکتا و انحصاری است. صرفا هر مرکز یا دانشگاهی یک شیوه نامه مشخص دارد.

سوال کاربر : لطفا هزینه نوشتن پروپوزال پایان نامه را اعلام کنید. (قیمت پروپوزال نویسی)

جهت استعلام هزینه نوشتن پروپوزال یا پایان نامه به بخش ثبت سفارش رجوع کنید.

سوال کاربر : لطفا قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری را اعلام کنید.

لطفا با پشتیبانی مرکز تماس بگیرید » تماس با ما

سوال کاربر : امکان دانلود پایان نامه خارجی از سایت شما هست؟

خیر. وب ترنس صرفا مجری نگارش پایان نامه می باشد.

سوال کاربر : امکان خرید پایان نامه ارشد از سایت شما هست؟

خیر. وب ترنس حق نشر و یا فروش پایان نامه ها، پروپوزال ها، مقاله ها و ترجمه ها را ندارد.

سوال کاربر : می توانید بهترین موسسه انجام پایان نامه را معرفی کنید؟

هر موسسه ای که کارش در سایت های دانشگاهی و منابع اطلاعاتی ثبت و منتشر شده است، معتبر است. اگر در مرحله انتخاب موسسه هستید درخواست نمونه کار کنید. نمونه کارها را با دقت بررسی کرده و سپس ثبت سفارش نمایید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *