دیکشنری رایگان آنلاین

دیکشنری رایگان آنلاین | دیکشنری آنلاین وب ترنس ابزاری رایگان و کاربردی است. این دیکشنری توانایی ارائه معنی و برگردان لغت از زبانی به زبان دیگر را دارد. برخی دیکشنری ها صرفا از زبان فارسی به سایر زبان ها معنی را ارائه می دهند. دیکشنری وب ترنس از هر زبانی به زبان دیگر، معنی یابی می کند. در این دیکشنری سعی شده است تا سرعت بالا و حجم برنامه بسیار کم باشد.

دیکشنری وب ترنس از زبان های زیر پشتیبانی می کند :

زبان فرم انگلیسی زبان فرم انگلیسی زبان فرم انگلیسی
انگلیسی English ترکی استانبولی Turkish آلمانی German
عربی Arabic ترکی آذربایجانی Azerbaijani فرانسه French
فارسی Persian اسپانیایی Spanish ایتالیایی Italian
هندوستانی Hindi اندونزیایی Indonesian پرتغالی Portuguese
اوردو Urdu سوئدی Swedish دانمارکی Danish
ژاپنی Japanese فیلیپینی Filipino چینی Chinese

این دیکشنری بر روی دستگاه های همراه نظیر گوشی موبایل و تبلت و … نیز به خوبی اجرا می شود. نیازی به نصب برنامه نیست. دیتابیس دیکشنری وب ترنس، به صورت مکرر آپدیت شده و توضیحات مفصلی در خصوص معنی هر کلمه ارائه می دهد.

دیکشنری رایگان آنلاین

دیکشنری گوگل

دیکشنری وب ترنس همانند دیکشنری گوگل نیست. شباهت های بسیاری بین این دو وجود دارد. اما در دیکشنری گوگل هدف تلفیق معادل یابی کلمه و ترجمه متن است. در واقع گوگل به دنبال ترجمه دقیق است نه ارائه یک دیکشنری حرفه ای. دیکشنری وب ترنس به صورت تخصصی صرفا معنی یابی لغت ها و کلمه ها را انجام می دهد. سرعت بالای دیکشنری وب ترنس باعث شده است تا مورد استقبال قرار گیرد. معادل یابی دقیق و صحیح این دیکشنری از نقاط قوت آن است. دعوت می کنیم تجربه استفاده ازاین دیکشنری را داشته باشید.

امکانات دیکشنری آنلاین وب ترنس روز به روز در حال افزایش است. در این دیکشنری ،مثال های متنوعی برای هر کلمه و نحوه کاربرد در جمله ارائه می شود.

معادل یابی صحیح اهمیت بسیاری دارد.

در حال حاضر تعداد سایت های دیکشنری آنلاین و رایگان زیاد است. در این برخی کپی یکدیگر هستند. یعنی سورس مشابه بوده و صرفا تکثیر شده است. برخی نیز از دیتابیس گوگل و بینگ و … استفاده می کنند. دیکشنری وب ترنس دارای دو سرور داخل کشور و خارج از کشور است. در دیتابیس دیکشنری وب ترنس، لغات به مرور زمان وارد می شوند.

  • حاصل تلاش تیم فنی، نسخه جدید دیکشنری است. این نسخه از توانایی معنی یابی بالایی برخوردار است.

دیکشنری رایگان آنلاین

سوال کاربر : دیکشنری انگلیسی به انگلیسی معرفی نمایید.

تعداد دیکشنری های مطرح انگلیسی به انگلیسی بسیار است. دیکشنری آنلاین وب ترنس نیز یک دیکشنری تخصصی انگلیسی به انگلیسی است. لطفا از دیکشنری آنلاین وب ترنس نیز بازدید نمایید. معروف ترین دیکشنری های آنلاین و رایگان انگلیسی به انگلیسی عبارتند از:

اگر به دنبال نسخه چاپی دیکشنری های کاربردی انگلیسی به انگلیسی می گردید، American wordpower گزینه بسیار مناسبی است.

سوال کاربر : امکان دانلود دیکشنری فارسی به انگلیسی از سایت تان مقدور است؟

بله. در وب سایت ترجمه وب ترنس، در بخش دانلود رایگان، نرم افزار های مناسبی معرفی شده اند. امکان دانلود دیکشنری های رایگان انگلیسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، ترکی به فارسی، فارسی به ترکی و … وجود دارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از بخش های مربوطه بازدید نمایید.

سوال کاربر : در سایت شما، دیکشنری تخصصی آنلاین وجود دارد؟

دیکشنری ارائه شده توسط مجموعه، دیکشنری آنلاین وب ترنس است. در بخش دانلود تعداد زیادی دیکشنری معرفی شده است. همچنین دیکشنری های آنلاین نیز به صورت مفصل تشریح شده اند.

سوال کاربر : لطف دیکشنری آنلاین متون حقوقی معرفی کنید.

دیکشنری های تخصصی بسیاری برای معنی یابی لغت های حقوقی وجود دارد. از افزونه ها و بسته های دیکشنری بابیلون نیز می توانید استفاده کنید. همچنین دیکشنری نارسیس نیز معنی یاب مناسبی است. در بین دیکشنری های حقوقی، دیکشنری انگلیسی به انگلیسی بسیار دقیق هستند. دیکشنری حقوقی تخصصی انگلیسی به فارسی بیشتر به صورت چاپی وجود دارد.

سوال کاربر : امکان دانلود دیکشنری فارسی به انگلیسی اندروید از سایت وجود دارد؟

بله. تلاش شده است تمامی نسخه نهای بروز دیکشنری مطرح اندروید در سایت قرار گیرد. با مراجعه به بخش دانلد دیکشنری اندروید می توانید بر اساس نوع زبان، مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. لینک های دانلود مستقیم بوده و می توانید به راحتی نرم افزار مورد نظرتان را دانلود نمایید.

سوال کاربر : لطفا لغت نامه عربی به فارسی معرفی نمایید.

دیکشنری آنلاین وب ترنس به عنوان لغت نامه عربی به فارسی نیز عمل می کند. حرکه گذاری ها را رعایت کرده و معادل یابی صحیح را انجام می دهد. اگر به دنبال دیکشنری های آنلاین عربی به فارسی می گردد در حال حاضر تعداد سایت های فعال محدود است. نسخه چاپی دیکشنری ها کمک حال هستند. دیکشنری گوگل نیز کارایی بهتری دارد.

سوال کاربر : می توانید یک دیکشنری فارسی به فارسی معرفی نمایید.

دیکشنری فارسی به فارسی به زبان کاربران داخلی لغت نامه یا فرهنگ لغت معتبر فراوان است. دیکشنری ها یا لغت نامه های فارسی به فارسی امکانات مناسبی دارند. مهم ترین لغت نامه های مورد استقبال کاربران به شرح زیر است :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *