صورتحساب

از اینکه مجموعه تخصصی وب ترنس را انتخاب نموده اید متشکریم.

متن ارسالی تان بررسی گردیده و پیش فاکتور ذیل تنظیم گردید. در پیش فاکتور، هزینه کل، مبلغ تخفیف و هزینه نهایی (مبلغ قابل پرداخت) اعلام شده است. همچنین سرعت تحویل در پنج ردیف ترجمه کند، ترجمه عادی، ترجمه فوری، ترجمه فوری گروهی و ترجمه اساتید ارائه می شود. لطفا ایمیل حاوی لینک پیش فاکتور را تا لحظه دریافت ترجمه، حذف ننمایید.

[wp-invoice]

پرداخت مبلغ پیش فاکتور :

  • لطفا هزینه و تاریخ تحویل هر ردیف را با دقت بررسی نمایید.

هر ردیف بر حسب سرعت انجام ترجمه، دارای تاریخ تحویل مطلوب و هزینه مناسب می باشد. لطفا ردیف مورد نظرتان را پس از بررسی دقیق، تعیین نموده و مبلغ مربوط به آن ردیف را پرداخت نمایید. جهت پرداخت مبلغ سرویس می توانید از طریق سیستم شتاب (اطلاعات شماره حساب و شماره کارت) و یا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، اقدام نمایید. لطفا پس از واریز هزینه، شماره ارجاع (شماره بازیابی یا شماره فیش) را یادداشت نموده و فرم ” ثبت نهایی” را در ادامه این بخش تکمیل نمایید..

اطلاعات حساب بانکی به شرح زیر است:

بانک : شماره حساب : شماره کارت 16 رقمی : شماره شبا :
قوامین 035650100020249 4228 4918 9911 6395 IR890520000035650100020249
صاحب حساب : حساب بانکی موسسه بنام مهندس babak amani می باشد. ” درگاه پرداخت آنلاین “
نکته مهم : در صورت پرداخت کارت به کارت، مالیات بر ارزش افزوده لحاظ نمی گردد. در صورت پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ فاکتور افزوده شده و پیش از تحویل پروژه، اخذ خواهد گردد.

در روز و ساعت اعلامی ترجمه به صورت تایپ شده و ویرایش شده تحویل می گردد.

  • درج شماره فاکتور در فرم ” ثبت نهایی ” الزامی است.
  • ترجمه اساتید، توسط اساتید دانشگاهی انجام می شود.
  • پس از واریز هزینه، لطفا فرم ” ثبت نهایی ” را تکمیل نمایید.

فرم ثبت نهایی :

با تکمیل فرم ذیل، درخواست تان در سیستم ثبت شده و پروسه ترجمه آغاز می شود. تکمیل فرم ذیل به منزله پذیرش قوانین و مقررات و مرام نامه مرکز وب ترنس می باشد.